Sekretem rozwoju biznesu

jest wiedzieć to, czego jeszcze nie wiedzą inni

Czy kancelarii komorniczej potrzebny jest HRowiec?

Pracownicy umysłowi oraz ich wydajność stają się najcenniejszym zasobem każdej organizacji.

W końcu to oni są źródłem wiedzy, umiejętności i energii które wpływają na wykorzystanie innych zasobów organizacji.

Co więcej, są kluczem do sprawnego działania Twojej firmy oraz jej dobrego wizerunku.


Mit pierwszy: Informatyzacja spersonalizowana jest równoznaczna ze zwalnianiem pracowników

Prowadząc kancelarię komorniczą zatrudniasz ludzi, których często wybierasz osobiście. 

Tworzycie zespół, który dzięki swojej różnorodności i podziale obowiązków, potrafi stawić czoła wszystkim zadaniom i wyzwaniom jakie stawia ta niełatwa branża. Wszystko to sprawia, że nie wyobrażasz sobie działalności bez swoich pracowników.

Pojawiają się zatem zasadne obawy, czy w momencie, gdy część obowiązków Twojego zespołu przejmą nowoczesne aplikacje, będziesz musiał zwalniać ludzi, którzy wykazują się lojalnością wobec Ciebie i wkładają dużo pracy w to, aby Twoja kancelaria dobrze funkcjonowała? 

Czy obawy te są rzeczywiście uzasadnione? Sprawdźmy to.

Czy spersonalizowana informatyzacja kancelarii komorniczej jest za droga?

Prowadząc kancelarię komorniczą dbasz skrupulatnie o jej finanse. Stajesz przed wieloma wyborami, za które ponosisz bezpośrednią odpowiedzialność, więc chcesz dokonywać tylko trafnych decyzji.

Zapewne często zadajesz sobie pytanie, jak zoptymalizować pracę kancelarii  i koszty jej prowadzenia?

Czy wydać na dany produkt więcej lub mniej? Czy ta inwestycja się zwróci? Czy dane rozwiązanie rzeczywiście przyniesie oczekiwane rezultaty?Tym samym pytanie o koszty informatyzacji jest jak najbardziej zasadne. 


Czy informatyzacja kancelarii komorniczej ma sens?

Prowadzenie kancelarii komorniczej to działalność, która wymaga od Ciebie koordynowania wielu czynności na raz. Po przyjściu do pracy na Ciebie i Twój zespół czeka natłok wielu spraw i obowiązków.

Masz wrażenie, że ilość podjętych czynności jest zbyt mała w zbyt długim czasie, dane są przetwarzane zbyt wolno, co przekłada się na zbyt wysokie koszty pracy, pomimo że zaangażowanie Twoje i Twojego zespołu jest na wysokim poziomie. Chciałbyś, aby administracja działała sprawnie, popełnianych było mniej błędów, a dokumenty były poukładane.

Informatyzacja przedsiębiorstw. Czy warto?

Jako przedsiębiorcy, borykamy się z ogromem obowiązków, które realizujemy w ramach naszej codziennej działalności.

Czy zdarzyło Ci się, jako przedsiębiorcy, być pod takim naciskiem kilku, czy kilkunastu zadań jednocześnie, że nie wiedziałeś nawet w co przysłowiowo „włożyć ręce”? Czy przez natłok obowiązków zdarzyła Ci się sytuacja, że rodzina, przyjaciele, albo wolny czas dla siebie musiały zejść na dalszy plan?

Sprawdź nas przed podjęciem współpracy.

Przetestuj nasze programy przez dwa tygodnie bez zobowiązujących umów. Jeśli w tym czasie uznasz, że programy nie są dla Ciebie możesz bez konsekwencji zrezygnować z ich wykorzystywania. Jednak...

Aż 99% okresów testowych kończy się podpisaniem umowy licencyjnej.
Zadzwoń: 32 273 22 12