Czy spersonalizowana informatyzacja kancelarii komorniczej jest za droga? - Blog Catobe

Czy spersonalizowana informatyzacja kancelarii komorniczej jest za droga?

2 min Denis Wojtek

Czy spersonalizowana informatyzacja kancelarii komorniczej jest za droga?


Prowadząc kancelarię komorniczą dbasz skrupulatnie o jej finanse.

Stajesz przed wieloma wyborami, za które ponosisz bezpośrednią odpowiedzialność, więc chcesz dokonywać tylko trafnych decyzji.

Zapewne często zadajesz sobie pytanie, jak zoptymalizować pracę kancelarii i koszty jej prowadzenia?

Czy wydać na dany produkt więcej lub mniej? Czy ta inwestycja się zwróci? Czy dane rozwiązanie rzeczywiście przyniesie oczekiwane rezultaty? Tym samym pytanie o koszty informatyzacji jest jak najbardziej zasadne. 


Kupując niespersonalizowany i najtańszy produkt na rynku znajdujesz się w sytuacji, w której jesteś zmuszony prędzej czy później dodatkowo dokupić kolejne produkty i serwisy, aby zachować ciągłość pracy i zadowalające tempo przetwarzania danych. Często wiele czynności nadal musisz wykonywać ręcznie, a jest to pracochłonne i czasochłonne. Koszty stają się nieproporcjonalne do możliwości i sens tego rozwiązania staje pod znakiem zapytania. 

Czy istnieje zatem lepsze rozwiązanie? 


Spersonalizowana informatyzacja to nowa technologia, której koszty wprowadzenia i użytkowania dopasowane są do rozmiarów Twojej kancelarii i ilości przerabianych spraw. Indywidualne szkolenia wdrożeniowe dla całego Twojego zespołu pozwalają na szybkie i tanie rozpoczęcie pracy w nowym systemie.

Wystarczy bowiem odejść od kilku starych nawyków, aby w pełni wykorzystywać potencjał nowej technologii. Ponadto, stała opieka serwisowa pozwala na natychmiastowe eliminowanie ewentualnych problemów, w związku z czym nie ma zbędnych przestojów w pracy. Wszystko to pozwala Ci na efektywną i spokojną pracę, a Twój zespół odciążony jest ze żmudnych czynności powtarzalnych, które nie pozwalają na wykorzystanie pełnych możliwości Twojej kancelarii.

Dzięki temu zyskujesz zwiększoną efektywność pracy, a koszty w stosunku do uzyskanych możliwości są bardzo niskie. 

 

Pozytywny wpływ nowych rozwiązań widoczny będzie dla Ciebie każdego dnia, ponieważ informatyzacja spersonalizowana nie jest jednorazowym zyskiem, a zmianą usprawniającą pracę Twojej kancelarii w sposób ciągły, dzięki której profity możesz czerpać długoterminowo.

Korzystaj z nowych możliwości i ciesz się wynikami jakie pozwalają osiągać.


Przeczytaj również:

Sprawdź nas przed podjęciem współpracy.

Przetestuj nasze programy przez dwa tygodnie bez zobowiązujących umów. Jeśli w tym czasie uznasz, że programy nie są dla Ciebie możesz bez konsekwencji zrezygnować z ich wykorzystywania. Jednak...

Aż 99% okresów testowych kończy się podpisaniem umowy licencyjnej.
Zadzwoń: 32 273 22 12