Dbamy o Twój sukces

poznaj nas lepiej

2
lat
na rynku
3
izb
komorniczych
34
zadowolonych
Klientów
2
programów- NASZA MISJA -

WSPIERAĆ

Naszą misją jest podnoszenie efektywności i jakości pracy Komorników Sądowych oraz zwiększanie ich zysków poprzez dedykowane dla nich programy i szkolenia.


- NASZ WKŁAD -

OPTYMALIZOWAĆ

Zwiększ możliwości i jakość pracy Twojej kancelarii. Nasze programy usprawniają 30% procesu egzekucyjnego poprzez zinformatyzowanie działań egzekucyjnych. Dzięki nim uwolnisz od kilku do kilkunastu godzin tygodniowo czasu pracy Twojego zespołu. Efektem zmian będą efektywniej wykorzystane umiejętności Twojego zespołu przy zminimalizowanym niepokoju o błędy.


- TWÓJ BEZPIECZNY ROZWÓJ -

Bezpieczeństwo i komfort podczas korzystania z naszych produktów. Nasze programy nie ingerują w strukturę bazy danych. Zaprojektowane zostały tak, by ich działanie przypominało pracę pracownika, korzystają tylko z informacji niezbędnych do przeprowadzenia sprawy egzekucyjnej.

Dane osobowe przechowywane w Twojej kancelarii są bezpieczne. Nasze programy działają lokalnie i nie wysyłają informacji poza kancelarię. Najnowocześniejsze metody szyfrowania chronią dane tak, by całkowicie wykluczyć możliwość przedostania się ich w niepowołane ręce.

Gwarantujemy opiekę nad kancelarią od 1 dnia współpracy, abyś czuł się bezpiecznie z naszym oprogramowaniem. W razie potrzeby skontaktuj się z nami, a my bez dodatkowych opłat zajmiemy się Twoim problemem. Jesteśmy skuteczni, aż 98% serwisów rozwiązywanych jest tego samego dnia.
Catobe to przede wszystkim ludzie – nasz największy kapitał.

Od dwuosobowej firmy w 2013 r. do wykwalifikowanego zespołu, który na codziennie wspiera Twoją kancelarię.

Zespołu, który z zaangażowaniem i wytrwałością wykorzystuje specjalistyczną wiedzę, aby zbudować trwały most na linii Kancelaria Komornicza – Catobe. Łączymy sprawdzone wzorce z innowacyjnymi pomysłami, również dzięki Wam, jesteśmy na bieżąco z wciąż zmieniającymi się oczekiwaniami rynku, za co dziękujemy.Marzysz o usprawnieniach w Kancelarii?

Skontaktuj się z nami!


Wspieramy branżowe środowisko

Nieustannie szukamy okazji do bezpośrednich spotkań.

Dołącz do nas!

Sprawdź nas przed podjęciem współpracy.

Przetestuj nasze programy przez dwa tygodnie bez zobowiązujących umów. Jeśli w tym czasie uznasz, że programy nie są dla Ciebie możesz bez konsekwencji zrezygnować z ich wykorzystywania. Jednak...

Aż 99% okresów testowych kończy się podpisaniem umowy licencyjnej.
Zadzwoń: 32 273 22 12