Zaufaliście nam

dzięki Wam możemy być lepsi


Zaufali nam

Produkty Catobe cieszą się bardzo dobrą opinią i sprawdzają się już u około 10% komorników sądowych należących do wszystkich izb komorniczych w Polsce.

Innowacja rozróżnia lidera od naśladowcy

Steve Jobs




Najważniejszym atutem programu SIESTA jest obniżenie kosztów i znaczne przyspieszenie pracy kancelarii.

~ Dawid Wnuk
KOMORNIK SĄDOWY Z BYTOMIA


Program SIESTA poprzez pełną automatyzację działań stał się dla mnie najważniejszym narzędziem pracy.

~ Konrad Chęciński
KOMORNIK SĄDOWY ZE SZCZECINA


Program SIESTA znakomicie uzupełnia funkcjonalność systemu Komornik SQL‑VAT, łącznie tworząc doskonałe narzędzie do mojej kancelarii.

~ Mariusz Nowicki
KOMORNIK SĄDOWY Z CIESZYNA


Program SIESTA zawiera obszerną i aktualną bazę instytucji potrzebnych do prowadzenia egzekucji.

~ Ewa Marta Rusak
KOMORNIK SĄDOWY Z OTWOCKA


Fundamentalną zaletą programu SIESTA i NITRO jest skrócenie czasu trwania postępowań egzekucyjnych.

~ Radosław Just
KOMORNIK SĄDOWY Z POZNANIA


Po wprowadzeniu do mojej kancelarii programu EPU ADNOTACJE dokonywanie adnotacji na platformie www.e‑sad.gov.pl przestało absorbować mój czas, co jest szczególnie ważne przy dużej ilości obsługiwanych spraw.

~ Aleksandra Banat
KOMORNIK SĄDOWY Z WROCŁAWIA


Dzięki aplikacji EPU ADNOTACJE opóźnienia i problemy techniczne e-sądu przestały dezorganizować pracę mojej kancelarii. Wszystkie adnotacje w sposób prawidłowy dokonują się automatycznie.

~ Sebastian Warchałowski
KOMORNIK SĄDOWY Z WARSZAWY


Program FIESTA jest najważniejszym oprogramowaniem w mojej kancelarii, który przyczynia się do pełnej automatyzacji tworzenia, sortowania i drukowania pism.

~ Piotr Tomaszewski
KOMORNIK SĄDOWY Z POZNANIA



Referencje



Szkolenia

Prowadzimy również szkolenia z zakresu edycji szablonów pism w programach Komornik SQL‑VAT i Kancelaria Komornika‑VAT.
Szkolenia dedykowane dla komorników sądowych, asesorów, aplikantów i pracowników biurowych.




Apelacja Białostocka

Paweł Twarowski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku


Jacek Orzeł


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Białymstoku

Orzechowski Wojciech


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wyszkowie



Apelacja Gdańska

Krzysztof Ścibich


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy


Maciej Krawczyk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk‑Południe w Gdańsku


Krystian Krzysztof Pstrong


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk‑Północ w Gdańsku


Marcin Sobel


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sopocie


Robert Damski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lipnie


Marek Gajda


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Toruniu


Marek Imiela


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Toruniu


Bartłomiej Karski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu


Jarosław Kuna


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy


Tomasz Perzanowski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk‑Północ w Gdańsku


Paweł Sarbiewski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk‑Północ w Gdańsku


Marcin Sobel


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sopocie


Robert Damski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lipnie


Anna Bakalarska


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy

Maciej Bakalarski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy


Sebastian Betlejewski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy


Marcin Dubień


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie


Maciej Garczyński


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Iławie


Przemysław Hetman


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy


Piotr Staruk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Iławie


Piotr Synik


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu


Krzysztof Ścibich


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy


Kazimierz Zakrzewski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tczewie


Adam Grzona


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wejherowie


Tomasz Kędziora


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk‑Południe w Gdańsku


Arkadiusz Królikowski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie


Krzysztof Mańkowski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Toruniu


Apelacja Katowicka

Arkadiusz Bajor


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie


Grzegorz Buchacz


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Katowicach


Agnieszka Cendal‑Kowalska


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej


Beata Droździok


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zabrzu


Paweł Duda


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej


Adam Hoła


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bytomiu


Mariusz Nowicki


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Cieszynie


Przemysław Nowiński


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Będzinie


Ernest Osicki


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Częstochowie


Michał Podsiadło


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tychach


Tomasz Adamski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach


Michał Szmal


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie


Piotr Małek


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zawierciu


Paweł Dobosz


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej


Kazimierz Jarosław Siara


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej


Rafał Sokołowski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mikołowie

Agata Marchaj


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Katowice‑Wschód w Katowicach


Grzegorz Matlok


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej


Andrzej Mazur


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bielsku-Białej


Sławomir Michalik


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Katowice‑Zachód w Katowicach


Tomasz Nowakowski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie


Piotr Nowerski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej


Piotr Stachera


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnowskich Górach


Piotr Weiss


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zabrzu


Anna Jagniętkowska zastępca Jacek Wiesiołek


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Będzinie


Dawid Wnuk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zawierciu


Przemysław Wojnowski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Będzinie


Radosław Duffek


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Katowice‑Wschód w Katowicach


Kamil Jura


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej


Dawid Wnuk - zastępca komornika Agnieszka Stec


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bytomiu


Ryszard Zygmuntowicz


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chorzowie


Aleksandra Żelewska‑Starak


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rudzie Śląskiej


Apelacja Lubelska

Jarosław Adamowicz


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomiu


Agnieszka Bąk‑Batowska


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu Lubelskim


Aneta Gozdur


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grójcu


Beata Kamińska


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Hrubieszowie


Kamil Kamiński


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu Lubelskim


Michał Krawczyk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Garwolinie


Bartosz Macedoński


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin‑Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku


Paweł Paradziński


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin‑Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku


Bogusław Popkiewicz


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin‑Zachód w Lublinie


Joanna Sawicka‑Iwaniuk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Krasnymstawie


Tomasz Skomorowski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mińsku Mazowieckim


Arkadiusz Włodarczyk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lubartowie


Magdalena Wójtowicz


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin‑Zachód w Lublinie


Paweł Siejak


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin‑Zachód w Lublinie


Andrzej Sienkiewicz


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radzyniu Podlaskim


Wojciech Piłat


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin‑Wschód z Lublinie z siedzibą w Świdniku



Apelacja Łódzka

Anita Fijołek‑Brudko


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sochaczewie


Marek Gil


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wielkopolskim


Joanna Głowacka


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi‑Śródmieścia w Łodzi


Marcin Głowacki


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi‑Widzewa w Łodzi


Marcin Jakubczyk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi‑Widzewa w Łodzi


Kamila Kociuga


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi‑Widzewa w Łodzi


Józef Kolański


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kaliszu


Marcin Kolański


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kaliszu


Janusz Kruk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łódzi‑Śródmieścia w Łodzi

Joanna Mikulska


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi‑Śródmieścia w Łodzi


Kamil Pietrasik


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi‑Widzewa w Łodzi


Aleksandra Plich


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi‑Widzewa w Łodzi


Maciej Rędzikowski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi‑Śródmieścia w Łodzi


Maciej Sawicki


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żyrardowie


Łukasz Sójka


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kępnie


Rafał Trawiński


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomsku


Marzena Smolińska


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi‑Śródmieścia w Łodzi


Adam Pietrak


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi‑Widzewa w Łodzi


Apelacja Poznańska

Agnieszka Grześk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Grodzisku Wielkopolskim


Łukasz Izydor


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań‑Grunwald i Jeżyce w Poznaniu


Radosław Just


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań‑Grunwald i Jeżyce w Poznaniu


Artur Kaczmarek


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań‑Grunwald i Jeżyce w Poznaniu


Bartosz Kramer


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań‑Grunwald i Jeżyce w Poznaniu


Jakub Kuś


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gostyniu


Łukasz Tarnawski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań‑Stare Miasto w Poznaniu


Marek Grzelak


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie


Bernard Gust


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej


Tymoteusz Jacyna‑Onyszkiewicz


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań‑Grunwald i Jeżyce w Poznaniu


Piotr Tomaszewski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań‑Grunwald i Jeżyce w Poznaniu


Paweł Tomczak


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań‑Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu


Piotr Winter


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań‑Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

Krzysztof Brzychcy


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Trzciance


Dariusz Karasiński


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej


Mikołaj Kobus


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rawiczu


Michał Lehmann


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kościanie


Michał Czarnecki


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań‑Stare Miasto w Poznaniu


Tadeusz Czarnecki


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Trzciance


Mirosław Fiałkowski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań‑Nowe Miasto w Poznaniu


Przemysław Górny


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gnieźnie


Miłosz Podżerek


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań‑Grunwald i Jeżyce w Poznaniu


Dariusz Purgal


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Trzciance


Michał Rojewski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań‑Grunwald i Jeżyce w Poznaniu


Paweł Śliwiński


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Poznań‑Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu


Apelacja Rzeszowska

Diana Ciba


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tarnobrzegu


Karol Kieras


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie


Damian Król


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie


Wojciech Antoni Kowalik


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przemyślu

Janusz Marcinek


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie


Mariusz Stasiak


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przemyślu


Mirosław Wolanin


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Rzeszowie


Apelacja Szczecińska

Konrad Chęciński


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin‑Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie


Wadim Gościk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wałczu


Adam Krawczyk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Szczecina‑Prawobrzeża i Zachód w Szczecinie


Andrzej Lasoń


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin‑Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie


Łukasz Pauch


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin‑Centrum w Szczecinie


Tomasz Szybalski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Goleniowie

Roman Walkowiak


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin‑Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie


Marzena Makarska


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin‑Centrum w Szczecini


Małgorzata Pędziszczak


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin‑Centrum w Szczecinie


Joanna Wróblewska


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin‑Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie


Tomasz Stefanowski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin‑Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie


Apelacja Warszawaska

Marek Adrianek


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie


Marcin Jakub Bereśniewicz


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy‑Pragi Południe w Warszawie


Marta Boboli


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy‑Woli w Warszawie


Mariusz Paweł Bondarczuk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi‑Północ


Arkadiusz Brom


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi‑Południe w Warszawie


Maria Brzezicka


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi‑Południe w Warszawie

Piotr Cabaj


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie


Sebastian Wacław Dulko


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie


Mariusz Gacki


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi‑Południe w Warszawie


Janusz Łukasz Gągolewski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legionowie


Małgorzata Jakubiak


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie


Marcin Jankowski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie

Beniamin Kiewra


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy‑Pragi w Warszawie


Bogusław Klimaszewski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie


Piotr Fercowicz


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi‑Północ w Warszawie


Małgorzata Groszek‑Kuszyk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy‑Mokotowa w Warszawie

Jakub Morawski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi‑Północ w Warszawie


Maciej Okapiec


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy‑Woli w Warszawie


Katarzyna Pieńkos


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie


Mariusz Posak


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy‑Woli w Warszawie


Ewa Marta Rusak


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Otwocku


Tomasz Sadzikowski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy‑Żoliborza w Warszawie

Sebastian Szymczuk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wołominie


Sebastian Witold Warchałowski


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy‑Żoliborza w Warszawie


Łukasz Wojak


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie


Marta Podolska‑Kędziora


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy‑Żoliborza w Warszawie


Michał Marcin Lenik


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy‑Pragi Południe w Warszawie


Marek Michalewicz


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy‑Żoliborza w Warszawie


Ewa Młyńska


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy‑Śródmieścia w Warszawie


Joanna Morawska


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi‑Północ w Warszawie


Krzysztof Łuczyszyn


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy‑Mokotowa w Warszawie



Apelacja Wrocławska

Aleksandra Banat


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia‑Fabrycznej we Wrocławiu


Grzegorz Błaut


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kluczborku


Marek Rydecki zastępca asesor Piotr Foryt


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia‑Krzyków we Wrocławiu


Jarosław Kanas


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Strzelcach Opolskich


Szymon Krawczyk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu


Anna Musialska


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Trzebnicy


Joanna Żółtańska‑Czyleko

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia‑Fabrycznej


Maria Bujak

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Opolu

Ida Piecuch


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Świdnicy


Maciej Rajczyk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oleśnie


Damian Słota


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia‑Fabrycznej we Wrocławiu


Grzegorz Szymczyk


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Głubczycach


Bożena Tarnowska


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia‑Krzyków we Wrocławiu


Piotr Wawrzyniak


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bolesławcu


Jakub Mikucki


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Głogowie


Iwona Szmydka


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Wrocławia‑Krzyków we Wrocławiu