Podczas procesu informatyzacji kancelarii można wybierać spośród różnych rozwiązań. Pisaliśmy o tym w artykule ”Kiedy warto rozpocząć informatyzację małej kancelarii”. Można wybrać droższe, dopasowane w 100% do naszych potrzeb rozwiązanie szyte na miarę lub skorzystać z tańszych, gotowych i sprawdzonych opcji. W Catobe zdecydowaliśmy się na tworzenie gotowych rozwiązań, ponieważ chcemy podnieść jakość pracy jak największej liczby pracowników kancelarii komorniczych i komorników w Polsce. Jako mała firma mamy możliwość szybkiego reagowania na potrzeby naszych klientów. Dzięki naszej elastyczności, mimo zakupu gotowego produktu, możesz dostać dopasowane rozwiązanie do siebie.

Co zrobić, gdy brakuje jakiejś funkcji w programie?

Większość aplikacji komputerowych tworzy się w oparciu o własne pomysły i doświadczenia. Programy Catobe powstają w podobny sposób. Tworzone są przez praktyka egzekucji, jednak z biegiem czasu są modyfikowane i rozbudowywane przez użytkowników. Dzieje się tak choćby dlatego, że różne są podejścia sądów w każdej apelacji, więc należy do nich dopasować działanie aplikacji. Kluczowym elementem tworzenia programu są dla nas opinie osób, dla których jest on codziennym narzędziem pracy. Bardzo skrupulatnie podchodzimy do każdej otrzymanej uwagi oraz propozycji rozwoju programu.

Dlaczego warto zgłaszać uwagi dotyczące działania i rozwoju programów wspomagających prowadzenie postępowań egzekucyjnych?

Jeśli Twoje obawy i wahania przed skorzystaniem z danego oprogramowania wynikają z ewentualnych jego brakujących funkcjonalnościach – powiedz nam o tym. Mając feedback na temat tego, co musiałoby się zmienić, abyś mógł pracować na danym programie mamy możliwość reakcji. Jeśli tylko będzie to możliwe, dokonamy zmian i dołożymy wszelkich starań, by znaleźć satysfakcjonujące obie strony rozwiązanie.

Poniżej znajdziesz przykładowe zmiany wprowadzone w ostatnim roku w naszych programach. Są to zmiany zaproponowane przez użytkowników naszych programów. 

Zachęcamy do przekazywania swoich pomysłów. Dzięki nim korzystanie z programów stanie się dla Ciebie satysfakcjonujące. 

Zostaw komentarz