Jak przebiega wdrożenie programów Catobe do kancelarii komorniczej?

Jaki jest biznesowy cel wdrożenia naszych programów?

Z pewnością zgodzimy się, że celem nie jest posiadanie systemu informatycznego, a korzyści z niego wynikające.

Wdrożenie nowego oprogramowania to przede wszystkim ulepszenie modelu pracy i pozbycie się problemów. Z drugiej strony wdrożenie nowego oprogramowania niesie za sobą ryzyko zmarnowania czasu i pieniędzy, aby temu zapobiec dbamy o cały proces za Ciebie.

Co realnie kryję się pod hasłem wdrożenie oprogramowania do kancelarii komorniczej?

Wdrożenie programów CATOBE jest kilkuetapowym procesem, który wymaga od naszych pracowników poświęcenia dużej ilości czasu, a wszystko po to, żebyś Ty nie musiał wykonać tej specjalistycznej pracy.

Ile czasu potrzebujesz, aby korzystać z programów CATOBE?

Sporo zależy od tego, w jakim tempie będziesz podejmował kolejne kroki.

Na początku naszej współpracy wspólne zaangażowanie ma ogromny wpływ na jej efektywność.
Przy wyznaczaniu każdego etapu prac dostosujemy się do Twojego harmonogramu. Wdrożenie może odbyć się w tym samym lub następnym dniu po wyrażonej przez Ciebie chęci korzystania z naszych programów.
Dla Twojej wygody możemy rozdzielić każdy etap wdrożenia programów na inne dni.

Wdrożenie wszystkich naszych programów zajmuje nam około 4 godziny – w tej części procesu standardowo nie potrzebujemy Twojej czynnej pomocy, czasami jednak poprosimy Cię o poświęcenie nam trochę swojego czasu, dlatego zalecamy zajmowanie się w tym czasie mniej absorbującymi zajęciami, aby wdrożenie przebiegło bez dezorganizacji Twojej pracy.

Szkolenie, to najważniejszy dla Ciebie etap całego procesu wdrożenia programów

Poświęcamy na niego tyle czasu, ile potrzebujesz na naukę z obsługi programów oraz na spersonalizowanie programu do Twoich potrzeb.

Zazwyczaj ten etap trwa od 2 do 8 godzin. Wszystko zależy od programów i ilości pytań, na które będziemy musieli dodatkowo odpowiedzieć.

Dlaczego udostępnienie Ci programów kosztuje?

Proces wdrożenia, który Ci oferujemy został wypracowany podczas lat pracy nad wdrożeniami u naszych klientów. Testując różne rozwiązania, doszliśmy do obecnej formy wdrożenia i uważamy, że inne formy nie są równie efektywne.

 

Profesjonalne usługi generują bardzo wysokie koszty działalności, ponieważ nieustannie musimy się dokształcać, czytać fachową literaturę, utrzymywać wieloosobowe zespoły i dodatkowo staramy się poświęcać każdemu klientowi tyle czasu, ile potrzebuje. Oczywiście masz rację, że to nasze koszty, równocześnie chcemy żebyś był świadomy wykonanej przez nas pracy, gdyż staramy się dostarczyć Ci rozwiązania najwyższej jakości, a nie jakiekolwiek rozwiązania.

Postaraliśmy się obniżyć Twoje koszty do minimum - Przeprowadzamy wszystkie etapy procesu zdalnie

Wpływa to znacząco na obniżenie naszego wynagrodzenia za wdrożenie naszych programów, ponieważ w podsumowaniu nie pojawiają się m.in. koszty transportu, koszty pracownika, który poświęca czas na dojazd.

Oczywiście praca zdalna ma dodatkowe zalety również dla Ciebie m.in. współpracując zdalnie, nie dezorganizujemy prace całej kancelarii przez 2 dni, nie wprowadzamy zamieszania w biurze, oszczędzając tym samym czas osób niezwiązanych z obsługą programów. 

Dlaczego nie udostępniamy za darmo naszych programów?

Samodzielne poznawanie programu wymaga dużo samozaparcia.

Stres spowodowany kontaktem z nowym programem, może wywołać niezadowolenie z podjętej decyzji o zmianie modelu wykonywania pracy lub porzucenie całego projektu, a przecież miałeś na celu zniwelować problemy…

 

Zazwyczaj, jeżeli produkt ma niską cenę w ostatecznym rozrachunku kosztuje drożej, ponieważ koszty z firmy programistycznej przenoszone są na klienta, nie płacąc za czas jej pracowników, najprawdopodobniej zapłacisz swoim czasem lub czasem swoich pracowników.

Włożyliśmy dużo pracy w to, żeby programy Catobe były inne od wszystkich systemów dostępnych na rynku. Poruszamy kwestie merytoryczne z możliwością szerokiej konfiguracji. 

W naszej ocenie niezbędne dla bezstresowego zapoznania się i korzystania z programów jest gwarantowane wsparcie techniczne oraz współpraca z ekspertami posiadający wiedze merytoryczną z zakresu działań egzekucyjnych od pierwszego dnia współpracy. Jest to z naszej strony inwestycja w dalszą współpracę.

Podsumowując

Misja naszej firmy narzuca perspektywę naszych działań, dlatego abyś mógł w pełni poznać możliwości programów Catobe i zniwelować problem, który może Ci doskwierać, uważamy za niezbędne zaopiekowaniem się procesem wdrażania naszych programów w Twojej kancelarii. Do usłyszenia!

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub pomysł, jak usprawnić proces wdrożenia to skontaktuj się z nami!

Zostaw komentarz